1. Armigerský sborník

1
1765
zhlédnutí

Armigerský sborník yaoi povídek a české yaoi mangy byl přílohou Fujoshi časopisu. Obsahuje několik povídek od různých autorů, převážně na téma krimi a také dvě české mangy na pokračování. Jeho vznik jsme nepromýšleli. Obsahu bylo i přes veškeré problémy dost na to, aby to vydalo na útlejší knížečku a tak jsme nakonec usoudili, že knižní vydání bude důstojnější. Myslím, že se nám sborník vydařil a jsme na něj opravdu hrdí. Rádi bychom ve vydávání pokračovali, samozřejmě za určitých podmínek pro autory a trochu přísnějšího výběru.

1 KOMENTÁŘ

  1. Sborník jsem četla poctivě celý a musím říct, že od začátku až do konce to pro mne bylo jako jízda na horské dráze. Pravda, všechno to byla díla amatérských začínajících autorů, takže už z principu čtenář nemůže mít valná očekávání. Ale právě z tohoto úhlu pohledu mne překvapilo, kolik perel v sobě ukrývá. Jemná něžná fantasy vystřídaná drsnou severskou vášní, kde něco tak křehkého jako láska je ukryto v nitru hrdinných a hrdých těl svých majitelů. Následné krimi drama s sebou přináší napětí, strach i dojetí. Můžeme nahlédnout do duše a mysli sériového vraha. Nebo se jako detektiv nechat duševně i citově spoutat svým stalkerem. A na pozadí toho všeho je možné se dokonce lehce pobavit nad příběhem téměř ze života. Kde nadhled a nadsázka dělají z obyčejných věcí neobyčejné. Popřípadě se nadýchat šedého kouře továrních komínů v psycho steampunkovém dramatu.
    Jak jsem řekla na začátku, kniha je souborem povídek amatérskcýh pisálků, ale i přes to, mi poskytla nevšední zážitek a získala a zaujala své čestné místo v mé knihovničce…

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WordPress spam blocked by CleanTalk.