Armigerský sborník povídek a české yaoi mangy

Do soutěže se přijímají povídky rozsahu nejvýše 45.000 znaků (včetně mezer!).
 1. Povídku odešlete z formuláře na stránkách fujoshi.cz, adresa: http://fujoshi.cz/armigersky-sbornik-formular/
 2. Po odeslání vám bude vygenerován unikátní kód, který Vám přijde na zadaný email.
 3. Odesláním povídky či jiného materiálu přes tento formulář, SOUHLASÍTE (i případní spoluautoři) s těmito podmínkami použití obrázku či textů!
Nesmí se jednat o práce již publikované, k publikování chystané či obeslané v jiných soutěžích. Počet příspěvků od jednoho autora není omezen. Práce musí být v českém nebo slovenském jazyce a musí obsahovat prvky yaoi nebo shonen-ai. Téma je libovolné. Automaticky vyřazujeme povídky obsahující guro, pedofilii, sex se zvířaty, extrémní ponižování, čistý popis sexu bez příběhu. Váš věk by měl odpovídat kategorii, ve které se Vaše práce nachází (18+, 16+, atd.). Práce, které nebudou odpovídat gramatikou, formátováním nebo obsahem běžnému standardu budou též automaticky vyřazeny. Práce k úpravě nevracíme ani ji neumožňujeme! Povídky posílejte ve formátech doc, docx, odt. V jiných formátech nebudou povídky/básně přijaty. Pokud jsou obsahem povídky i obrázky, doporučujeme Vám vyžádat si písemný souhlas autora s otištěním (stačí email). Všichni porotci práce bodově ohodnotí v kategoriích:
 • Originalita
 • Sex/vztahy/jiskření
 • Čeština/Slovenština (gramatika i použití jazyka)
 • Styl a charaktery
 • Příběh a logika
Slovenští porotci budou pravopis českých povídek konzultovat s českými a naopak. Prvních sedm povídek, které získají dostatečný počet bodů budou zveřejněny v Armigerském sborníku. Organizátoři soutěže si vyhrazují právo (nikoliv povinnost) na jedno bezplatné otištění povídky. Uzávěrka je do vyhlášení (tzn. až se nasbírá dostatečný počet příspěvků)
Do soutěže se přijímají mangy o minimálně 5 a maximálně 50 stranách v černobílém provedení.
 1. Ukázku mangy zabalte do rar,  zip nebo pdf formátu a odešlete z formuláře na stránkách fujoshi.cz, adresa: http://fujoshi.cz/armigersky-sbornik-formular/
 2. Po odeslání vám bude vygenerován unikátní kód, který Vám přijde na zadaný email.
 3. Odesláním povídky či jiného materiálu přes tento formulář, SOUHLASÍTE (i případní spoluautoři) s těmito podmínkami použití obrázku či textů!
Nesmí se jednat o práce již publikované, k publikování chystané či obeslané v jiných soutěžích. Počet příspěvků od jednoho autora není omezen. Práce musí být v českém nebo slovenském jazyce a musí obsahovat prvky yaoi nebo shonen-ai. Téma je libovolné. Automaticky vyřazujeme mangy obsahující guro, pedofilii, sex se zvířaty, extrémní ponižování, čistý sex bez příběhu a ty jež nebudou opatřeny cenzurou. Váš věk by měl odpovídat kategorii, ve které se Vaše práce nachází (18+, 16+, atd.). Příspěvky posílejte ve formátech zip, rar nebo pdf. Technické požadavky: pokud se nám Vaše dílo bude líbit, budeme od Vás požadovat skeny A4 formátu, DPI minimálně 300! Okraje 2 cm ze všech stran s možností oříznutí (zásahu do obrázku) 2,5 mm opět z každé strany. Formát jpg, png, tiff, psd, případně další. Pokud jsou mangy dílem několika autorů, je nutné, aby se zveřejněním souhlasili všichni. Organizátoři soutěže si vyhrazují právo (nikoliv povinnost) na jedno bezplatné otištění mangy. Uzávěrka je do vyhlášení (tzn. až se nasbírá dostatečný počet příspěvků)
Kreslíte yaoi a rádi byste viděli svoje dílko na titulní straně našeho sborníku? Ozvěte se nám z tohoto formuláře a zašlete nám ukázku Vaší práce i s popisem, jak byste titulní stranu ztvárnili. Technické požadavky:
 • formát A4 na šířku
 • minimálně 300 DPI
 • prostor pro nadpisy a anotaci