Registrace časopisu Fujoshi u MK

1
1581
zhlédnutí
colorful celebration background with confetti

Úspěšně se nám podařilo zaregistrovat náš časopis Fujoshi u Ministerstva kultury pod registračním číslem E 22617. Co z toho vyplývá?

  • časopis obdrží v několika výtiscích velké knihovny po celé republice,
  • lze jej distribuovat přes PNS a další podobné služby,
  • a jednáme též v souladu se zákonem, který přikazuje registraci každého periodického tisku.

Časopis byl registrován prozatím jako čtvrtletník, což znamená, že by měl vycházet každé tři měsíce. Práce na něm je poměrně náročná, jak finančně tak i časově. Pokud byste se tedy chtěli podílet na jednotlivých číslech, (výhledově na číslo, které vyjde koncem září/začátkem října), ozvěte se nám. Lze poslat článek, povídku, obrázky. Téma čísla je mecha/scifi.

1 KOMENTÁŘ

  1. Super, skvělé 🙂 ! Už dlouho jsem hledala něco ve stylu tohoto a vypadá to, že jsem to konečně našla. Opravdu držím palce, aby všechno vycházelo, plánuji si výtisky pořídit. Doufám, že by někdy do budoucna bylo možné i předplatné, o které jsem i hlasovala. Jako hrdá Fujoshi taky něco píšu i kreslím, ale nemyslím si, že by se to do časopisu hodilo, tedy ne prozatím – u tohoto tématu. Viděla jsem a vlastně i přečetla spousty yaoi, neznám další Fujoshi, a tak jste mi tímto opravdu udělali radost. Doufám, že to bude stát za to a jen tak dál!

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WordPress spam blocked by CleanTalk.